Szykuje się obfity we wrażenia weekend!

Już w najbliższy weekend (30-31 maja 2015) GRH Bluszcz zaprezentuje pokaz mody cywilnej i mundurowej podczas III Pikniku Historycznego "Na Berlin! Ostatnie dni II wojny światowej". W programie także animacje gier historycznych w naszym wykonaniu. Zapraszamy na teren Portu Żerańskiego (Modlińska 14).

Niewielka bluszczowa delegacja pojawi się także na północy Polski, podczas otwarcia nowej siedziby Muzeum Techniki Wojskowej GRYF w Dąbrówce koło Wejherowa. Wszystkich mieszkańców Pomorza zapraszamy - emocje gwarantowane!

Noc Muzeów już za nami!

Dziś gościłyśmy w Muzeum Historycznym w Legionowie, gdzie podczas Nocy Muzeów została otwarta wystawa o historii sportu w Legionowie. My natomiast zaprezentowałyśmy stroje sportowe z lat 30. i 40. - plażowe, kąpielowe, tenisowe, spacerowe, górskie, a nawet narciarskie - wkrótce zamieścimy obszerniejszą galerię. A w tak zwanym międzyczasie zabawiałyśmy się grą w kometkę!
Noc Muzeów

Już 16 maja 2015 roku kolejna Noc Muzeów - GRH Bluszcz po raz kolejny pojawi się w Muzeum Historycznym w Legionowie. Tym razem zaprezentujemy stroje sportowe z dawnych lat, a jesteśmy przygotowane na każdą ewentualność - mamy w garderobie zarówno kosrtiumy kąpielowe, jak i stroje narciarskie. Zapraszamy!


Koniński Piknik Patriotyczny

9 maja 2015 roku gościłysmy w Koninie podczas Pikniku Patriotycznego - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na Portalu Wielkopolski Wschodniej


Zachęcamy także do obejrzenia wywiadu z GRH Bluszcz w roli głównej na stronie TV WielkopolskaObchody 100-lecia bitwy gorlickiej

Majówkę w tym roku spędziłyśmy w Gorlicach, tańcząc w strojach sprzed 100 lat i sprzedając piwo w karczmie - zapraszamy do obejrzenia galerii!


Dzik, Dzik i po Dziku!

Dziękujemy wszystkim za liczne przybycie do Dzika - z powodu oświetlenia udały się tylko zdjęcia analogowe Bartka Seweryńskiego z NZS-u!


Sanacyjny Czwarteczek w Dziku

Już 9 kwietnia zapraszamy do Dzika przy ulicy Belwederskiej w Warszawie na imprezę pt. "Sanacyjny czwarteczek" - zobaczycie nas w strojach wieczorowych z dwudziestolecia międzywojennego oraz w strojach z lat 40. i 50.!


Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2015 roku, w dniu Żołnierzy Wyklętych, złożyłyśmy w imieniu GRH Bluszcz wieniec podczas uroczystości na tzw. Łączce na Cmenatrzu Powązkowskim w Warszawie. Niech przywrócona Bohaterom pamięć nigdy już nie przeminie.


Kalendarz GRH Bluszcz 2015

Serdecznie zapraszamy do nabywania kalendarza GRH Bluszcz, w którym znajdziecie najlepsze zdjęcia, podsumowujące 6 lat działalności grupy. Znajdzie się coś zarówno dla miłośników mody retro, jak i dla fanów militariów różnego rodzaju. Jednym słowem: piękne dziewczyny W pięknych strojach :)

Wszystkich chętnych prosimy o kontakt na mail: grhbluszcz@grhbluszcz.pl – wszystkich szczegółowych informacji udzielamy tą drogą.For ENGLISH press here!